DROGI SZÓSTOKLASISTO!
Od 11 kwietnia 2016 r. rusza elektroniczna rekrutacja do gimnazjum, wszelkie informacje na temat logowania znajdziesz pod adresem:

W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących rekrutacji udzielamy informacji i pomocy w zalogowaniu do naszego gimnazjum (możliwość wypełnienia i wydruku wniosku). Na wydrukowanym wniosku należy umieścić odręcznie informację o wyborze klasy z wybranym profilem.

INSTRUKCJA OBSŁUGI DO LOGOWANIA KANDYDATA! ->>> kliknij link

Projekt CEO "Aktywna Edukacja"

Nasza szkoła przestąpiła w listopadzie 2013 roku do projektu CEO "Aktywna Edukacja".

Ma on na celu wdrożenie w szkole technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK).

Uczestnicy programu poznają rozwiązania metodyczne i organizacyjne pozwalające wykorzystać nowoczesny sprzęt w taki sposób, aby jak najlepiej wspierał proces nauczania i uczenia się uczniów.